|
De stad Amsterdam kent diverse initiatieven en projecten die jongerenparticipatie hoog in het vaandel hebben staan. Het raadplegen van jongeren en hen inspraak geven bij het ontwikkelen van activiteiten en beleid gebeurt steeds vaker. Maar geldt dat ook voor kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar? Er is opvallend weinig bekend over het aanbod aan, en de inzet van kinderparticipatie in Amsterdam.
Stichting Alexander en het Verwey-Jonker Instituut voeren in opdracht van de Dienst Maatschappelijke Ontwikkeling van de gemeente Amsterdam een onderzoek uit naar de staat van kinderparticipatie in de stad en zijn op zoek naar concrete ervaringen en initiatieven.
Heeft u ervaringen met het actief betrekken van kinderen bij het ontwikkelen en uitvoeren van activiteiten en projecten? Dan nodigen wij u van harte uit om deze ervaringen met ons te delen. U kunt hiervoor op werkdagen contact opnemen met Adimka Uzozie van Stichting Alexander, email uzozie@st-alexander.nl.
Klik hier voor meer informatie.
|